top of page
Intersect (7)-min.png
doodle-heart-pink.png

Групи "Годинка"

у дитячому садочку ІРИС

вул. Глибочицька, 32-б, Київ

Відкрито набір
діток 2 - 6 років

doodle-purple-texture-star.png

Пробна година відвідування

  безкоштовно

doodle-purple-texture-star.png

Група "Годинка"

Перебування в садочку з 8:00 до 19:00

doodle-spiral-blue.png

Перебування до 4 годин

doodle-heart-blue.png

Цікаві ігри та заняття

doodle-flower-blue.png

Чудова альтернатива няні

250 грн/година

Без харчування

Чому група "Годинка"?

Ми раді представити Вам унікальну та зручну послугу - група "Годинка".
Життя батьків часто буває насиченим подіями, і іноді несподівані обставини потребують часу для вирішення. Наш дитячий садок надає ідеальне рішення для сімей, які цінують зручність, безпеку та освіту своїх дітей.

Що ми пропонуємо:

  1. Гнучкий графік: група "Годинка" надає батькам можливість залишити свою дитину у нас до 4 годин. Ви можете скористатися нашими послугами, коли це вам зручно, без попереднього запису.

  2. Безпечне середовище: Ваша довіра - наш головний пріоритет. Ми забезпечуємо безпечне та комфортне середовище для дітей, де вони можуть вільно гратися, вчитися та зростати. Наші досвідчені педагоги та співробітники піклуються про кожну дитину, забезпечуючи її комфорт та безпеку.

  3. Освітня складова: У групі "Годинка" ми віримо, що навіть коротке перебування в дитячому садку може бути багатим навчальним досвідом. Ми надаємо цікаві та пізнавальні заняття, розвиваючі ігри та творчі заняття, що сприяють когнітивному та соціальному розвитку дітей.

  4. Зручність для батьків: група "Годинка" створена для полегшення Вашого життя. Тепер Ви можете вільно вирішувати Ваші побутові завдання, зустрічатися з друзями або займатися своїми справами, знаючи, що Ваша дитина в надійних руках. Ми розуміємо, що не всі моменти можна спланувати, тому ми готові Вас підтримати.

 

Ми чекаємо на Вас!

Дозвольте вашій дитині насолодитися цікавим та безпечним перебуванням у нашому дитячому садку. Ми прагнемо створити місце, де діти можуть вчитися та гратися, а батьки можуть вирішувати свої завдання, не хвилюючись за благополуччя своїх дітей.
Довіртеся нам, і ми зробимо Ваш день більш гармонійним та зручним.

doodle-purple-texture-star.png

Приміщення нашого садочку

Ми пропонуємо сучасно оснащене приміщення для дітей де кожна деталь спланована з думкою про затишок і комфорт для наших малят

bottom of page